20. Oct, 2021

Tajemnica "liczby zwierząt": 6,66 miliarda podanych szczepionek covidowych

20/10/2021r
Obecnie zrzut ekranu krąży w mediach społecznościowych. To cytuje artykuł portalu informacyjnego "Bloomberg". Ten miał w tym czasie 6,66 miliarda szczepionek na koronawirusa. Teraz sieć zadała sobie pytanie: czy to tylko zbieg okoliczności, czy też ma głębsze tło? Możemy cię częściowo uspokoić: strona z wiadomościami ma "tylko" wbudowaną ladę, która teraz wypluwa wyższe liczby. Ale tylko częściowo: ponieważ tylko ta wysoka liczba pokazuje kilka groźnych nierównowag.
Szczepienie na portalu ucznia "Wielkiego Resetu"
"Bloomberg" to nie bynajmniej portal. Należy do imperium tytułowego byłego burmistrza Nowego Jorku. Obecnie jest "Specjalnym Przedstawicielem ONZ ds. Klimatu". Były kanclerz Austrii Sebastian Kurz spotkał się z nim w lipcu. W tym czasie przechodził na tajny szczyt z gigantami "Big Tech" i innymi globalistami. Tam zobowiązał się do pełnego wdrożenia "Agendy 2030" . Chce radykalnej transformacji świata w sensie "Wielkiego Resetu" pod pozorem "zrównoważonego rozwoju". A jak wszyscy wiemy, żadne takie spotkanie nie odbywa się bez powodu. Znacie się i łączycie.
Na swojej stronie głównej Bloomberg pokazuje wskaźnik szczepień na całym świecie. Cytuje dane zebrane przez "agencje rządowe, konta publiczne, wywiady Bloomberga, WHO i Johns Hopkins University". I to jest dość pikantne. Ponieważ pokazuje stopień sieci: dzięki elektronicznym danym zdrowotnym globaliści mogą dokładnie zrozumieć, gdzie i ile osób otrzymało eksperymentalne zastrzyki genów. Biorąc pod uwagę, że dokument ONZ zaleca pandemie jako pretekst do ustanowienia globalnych systemów nadzoru, jest to niezwykle niepokojące.
Z nowymi "pandemiami" do całkowitej inwigilacji?
Również część zaleceń w tym czasie: Generał WHO powinien mieć prawo do ogłaszania nowych pandemii w dowolnym momencie. Jedną z takich pandemii może być pandemia SPARS. Tutaj, ze wszystkich rzeczy, Johns Hopkins University, który jest znany ze wspomnianych globalnych danych dotyczących zdrowia i szczepień, przygotował dokument strategiczny. Wspólnie z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.
Jak wiadomo, jest to jeden z głównych finansistów WHO, a także odpowiedzialny za World Vaccine Alliance GAVI. Potentat w zakresie oprogramowania jest również wiodącą postacią stojącą za inicjatywą ID2020, która ma na celu zapewnienie każdemu globalnemu obywatelowi cyfrowej tożsamości. Ludzie działający na przecięciu pandemicznych gier symulacyjnych, dystrybucji szczepionek i totalnej inwigilacji – to brzmi strasznie dystopijnie. A jednak jest to rzeczywistość.
Od nieszkodliwego wynalazku do błędnego koła?
Nie rozstrzygające są pojedyncze zespoły linowe, sieci, działania czy patenty. Tylko połączenie mechanizmów daje możliwość scenariuszy holistycznych. Czy są one prawdopodobne? Potrzebowałbyś kryształowej kuli. Czy są one możliwe? I jak. Jeden trybiek szybko sięga do drugiego, jak w ustanowieniu dyktatury Corona. Patent na śledzenie kontaktów z jednej strony, a z drugiej na sztuczną inteligencję: to, co dziś jest tanie, jutro w tandemie może stać się trampoliną do zupełnie nowego bałaganu. Dziś osoba kontaktowa w kwarantannie, jutro figura szachowa w "Internecie ciał". Wszakże cała historia ludzkości jest jedną z "udoskonalania" lub sprzeniewierzania wynalazków.
Z drugiej strony, wynalazca arkusza gaśniczego prawdopodobnie nigdy nie przypuszczał, że później stanie się kamieniem węgielnym dla jednorazowych filtrów do kawy. Z drugiej strony Alfred Nobel wynalazł kiedyś dynamit jako bezpieczny materiał wybuchowy dla górnictwa. Zaledwie lata później został użyty do zabijania ludzi. Energia jądrowa może być równie przydatna dla ludzi, jak i śmiertelna. A odkrywcy DNA i RNA prawdopodobnie nigdy nie marzyli, że ktoś może wynaleźć genetycznie modyfikowane, eksperymentalne szczepionki na ich wstępnej pracy. A już na pewno nie to, że szczepicie cały świat i w inny sposób pozbawiacie obywateli ich podstawowych praw.
Pandemia i Jaukerl wzbogaciły kilka
Prawie siedem miliardów szczepionek na koronawirusa: Stała się ogromną linią biznesową. Mówi się, że pomagają w walce z chorobą o ponad 99% wskaźniku przeżycia. Po kilku miesiącach okazuje się: ciasto francuskie. Możesz się zarazić, nadal się zarażać, a nawet nadal umierać z nim. Tak więc następuje trzecie i czwarte szczepienie – wynik niepewny. Ograniczenia podstawowych praw i wolności nadal obowiązują w prawie wszystkich krajach – niezależnie od wskaźnika szczepień. Wielu od dawna wierzy, że państwo nadzoru pozostanie na miejscu nawet po oficjalnym "zakończeniu pandemii". I tylko nieliczni naprawdę korzystają z tego cynobru.
Istnieją bezpośredni spekulatorzy, tacy jak założyciel Biontech Ugur Sahin. Jej obroty eksplodowały, niegdyś średniej wielkości firma – pomiędzy nimi był hojny zastrzyk finansowy od Fundacji Gatesów – osiągnęła miliardowe zyski. Z każdym szczepieniem wypłukuje się bardziej do kasetony – niezależnie od tego, czy działa, czy nie. Dyrektor generalny Moderna Stéphane Bancel jest również nowy na liście miliarderów. Inne duże globalne korporacje, takie jak Amazon, również odniosły ogromne korzyści z tak zwanej pandemii. Bogaci stali się bogatsi. Wszyscy są w sieci, obywatel jest przejrzysty. I możesz stale obserwować postęp rzekomego "zmieniacza gier" w sieci. Ludzie uwielbiają liczby i czas rzeczywisty: to sprawia, że są zajęci, podczas gdy światowi przywódcy nadal mamroczą.
Troskliwość i "liczba zwierząt"
"Liczba zwierząt" ma niewiele wspólnego ze szczepieniami. Nawet jeśli rzeczy naprawdę idą z diabłem. A jednak może służyć jako strzał ostrzegawczy. Szaleństwo Corona daje do myślenia – a kwestia jego spekulantów zajmuje coraz więcej osób. Także kwestia następnego kroku, którym globaliści siłą nas zachwycą. Ale powinieneś także dać sobie trochę przerwy od myślenia. Więc odrzucamy cię jako małą rekompensatę z nożem do alejek angielskiego zespołu metalowego z lat osiemdziesiątych.
wb